AUTA NA ZAMÓWIENIE

Dokonując decyzji o zakupie samochodu warto kierować się wieloma czynnikami. Nie tylko ceną, ale przede wszystkim stanem pojazdu. Wybieramy egzemplarze z Polskich Salonów, tylko zadbane i bezwypadkowe z udokumentowanym przebiegiem i historią serwisową.

IMPORTER SAMOCHODÓW - AUTOROSSO

Podejmując decyzję o zakupie nowego samochodu, cena nie może być głównym wyznacznikiem. Dla nas najważniejszy jest stan techniczny pojazdu. Wybieramy samochody z Polskich salonów, szanowane przez właściciela, bezwypadkowe i z udokumentowanym, niewielkim przebiegiem.

 

Zakup samochodu z Polskiego salonu łączy się z mniejszym ryzykiem przy ubezpieczaniu pojazdu, możemy liczyć na większe zniżki OC i AC niż w przypadku samochodów importowanych i powypadkowych. W drugim przypadku nie każde towarzystwo ubezpieczeniowe przedstawi nam ofertę na autocasco lub będzie ono wyjątkowo drogie.

 

Niewątpliwym atutem jest fakt łatwiejszego uzyskania finansowania pojazdu zakupionego u nas na rodzimej ziemi.

 

Na nasze zlecenie, specjalizujące się w zakresie diagnozy zewnętrzne firmy takie jak DEKRA, SGS itp. przygotowują dla nas specjalny raport który zawiera bogatą dokumentację zdjęciową. Sprawdzany jest stan silnika, elementy zawieszenia jak i powłoka lakiernicza. Rozwiewana jest również wątpliwość wiarygodności książeczki serwisowej i przebiegu pojazdu

 

Zachęcamy do zakupu pojazdów z naszej oferty lub kontaktu celem znalezienia pojazdu spełniającego Państwa oczekiwania

Zadzwoń:  tel: +48 510 366 770

Import aut z UE

ROSSO dostarcza auta na zamówienie z UE bez konieczności wychodzenia z Twojego domowego zacisza. Wiemy, jak ciężki i ryzykowny jest proces zakupu auta z zagranicy. Dla tego zapewniamy najwyższą jakość i bezpieczeństwo świadczonej przez nas usługi. Kompleksowo zajmujemy się formalnościami przy imporcie aut na zamówienie. Realizujemy dostawę samochodów „door to door„.

Import aut z zagranicy może być łatwy i przyjemny. Zachowując przy tym 100% bezpieczeństwo! Gwarantujemy pewność stanu technicznego, historii oraz sytuacji prawnej Twojego nowego samochodu. Usługę kierujemy przede wszystkim do osób, które nie mają czasu na żmudne przeglądanie ofert. Chcą mieć pewność stanu technicznego kupowanego pojazdu i gwarantowane bezpieczeństwo. Dzięki naszemu doświadczeniu znajdziemy i dostarczymy Ci auto na zamówienie sprawdzone takie, jakiego poszukujesz! Używane auta to nasza pasja!

Swoje wieloletnie doświadczenie pozwala nam na pozyskiwanie pewnych samochodów. Zawsze ze zweryfikowanych źródeł. Nie kupujemy najtańszych „okazji„ dostępnych na wolnym rynku. Każdy samochód przechodzi dokładną weryfikację techniczną. Bierzemy za nią odpowiedzialność, którą ręczymy aż do samego końca! Sprowadzanie aut na zamówienie musi być bezpieczne. Z tego powodu zapewniamy Ci nasze wsparcie i doradztwo. Pomożemy Ci wybrać odpowiedni model oraz markę. Przy sprowadzaniu zapewniamy bezpieczny transport auta z większości krajów UE.  Wszystkie samochody są ubezpieczone na wypadek kolizji.

Weryfikacja stanu technicznego

Wiemy, jak działa rynek aut używanych oraz jak trudno jest znaleźć dziś samochód używany w dobrym stanie technicznym z pewną historią. Zapewniamy wieloetapową weryfikację auta na zamówienie przed oddaniem go w Twoje ręce. Przed zakupem przedstawimy Ci raport stanu technicznego wykonany przez profesjonalnego rzeczoznawcę. Raport obejmuje takie pozycje jak:

Sprawdzenie historii pojazdu pod kątem wypadkowości i obsługi serwisowej
Weryfikacja stanu technicznego silnika, zawieszenia
Jazda testowa, inspekcja przyrządów
Weryfikacja elementów wyposażenia

Import aut z Japonii

Na zamówienie naszych klientów, wyszukujemy oraz sprowadzamy auta z rynku Japonii.

Posiadamy dostęp do wielu profesjonalnych platform sprzedaży aut.

Sprawdzone auta premium

Auto Rosso dba, aby auta były sprawdzone, w świetnym stanie technicznym, najlepiej bezkolizyjne, dlatego auta premium z Japonii są idealnym dopełnieniem naszej oferty do pojazdów krajowych. Japończycy słyną z tego, że są bardzo dokładni i skrupulatni. Przy sprzedaży nie ukrywają żadnych usterek pojazdu. Do każdego auta posiadamy raport rzeczoznawcy. Dodatkowo, jeżeli jestem autem mocno zainteresowany, zazwyczaj zlecamy jeszcze jedną opinię. To daje gwarancję, że nie spotkają nas żadne niespodzianki po zakupie.

Każdy, kto w Japonii chce sprzedać swój samochód, wystawia go na aukcje aut używanych. Są one prowadzone przez dom aukcyjny. Żeby wziąć w nich udział, trzeba mieć firmę zarejestrowaną w Japonii, dlatego większość firm chcących zakupić taki pojazd współpracuje z miejscowymi pośrednikami, którzy kupują auto w ich imieniu.

Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi firmami.

Klasyki, youngtimery oraz oldtimery z Japonii

W Japonii auto europejskie jest symbolem luksusu i mogą sobie na nie pozwolić jedynie najbogatsi mieszkańcy. Szczególnie że samochód nie służy im w codziennych dojazdach do pracy, jak u nas. Zazwyczaj stoi i czeka na weekend, kiedy można w końcu się nim nacieszyć. Dlatego auta z Japonii zawitały do oferty Auto Rosso. Gwarantują wysoki standard, niski przebieg oraz bezwypadkowość.

Samochód przed wystawieniem na aukcji poddawany jest ekspertyzie, w której uzyskuje odpowiednią ocenę. W Auto Rosso stawiamy na samochody z minimalną oceną 4 czyli samochód bardzo dobry, bardzo często w oryginale. Przebiegi zawsze potwierdzone są certyfikatem eksportu. Oznacza to, że do Twoich rąk trafi zadbany samochód z idealnym wnętrzem, w większości z oryginalną powłoka lakierniczą, głównie klasyki – youngtimery lub oldtimery.

Zainwestuj w auto kolekcjonerskie, na którym nie stracisz

Japończycy uznają samochody z kierownicą po lewej stronie za prestiżowe. Często również wybierają egzemplarze, które mają miano kolekcjonerskich. Pedantyczne dbanie o ich wygląd, niskie przebiegi gwarantują, że tamtejsze auta są prawdziwymi perełkami na rynku motoryzacyjnym. Modele, których wartość z roku na rok zazwyczaj rośnie, są świetnym sposobem na ulokowanie kapitału. Szczególnie w dzisiejszych czasach, kiedy lokaty w bankach nie różnią się zbytnio od trzymania pieniędzy w skarpecie, a ceny mieszkań osiągają górne granice, warto zastanowić się nad inwestycją w ciekawy egzemplarz auta z Japonii. Zadbany model kolekcjonerski będzie zwiększał swoją wartość w kolejnych latach, a przy okazji sprawi wiele frajdy właścicielowi.

Zajmujemy się importem pojazdów używanych z UE, USA, JAPONI. Posiadamy bogate doświadczenie w doradztwie i sprzedaży
Kontakt
Szukaj
autorosso 2022. Wszelkie treści oraz obrazy są wyłączną własnością © Auto ROSSO Sp. z o.o.