Finansowanie

W trosce o Twoją wygodę zdecydowaliśmy się zaproponować rożnorodne formy finansowania. Leasing czy kredyt? W obu przypadkach można dobrać oferty o odpowiednich parametrach, które będą korzystne dla Waszej firmy. Zarówno leasing jak i kredyt pozwalają na optymalizację zobowiązań podatkowych firmy.

Leasing samochodów

Prowadzisz działalność gospodarczą, a samochód jest niezbędny do jej funkcjonowania?
Wiesz, że zakup kolejnego lub nawet całej floty samochodów używanych będzie tą inwestycją, która zagwarantuje rozwój Twojej firmie, ale boisz się angażować środków własnych?
W Auto ROSSO mamy dla Ciebie rozwiązanie idealne bez względu na rozmiar Twojej działalności – Leasing. Wystarczy minimalna wpłata własna, by przenieść swój biznes na wyższy poziom.

Dlaczego warto wziąć samochód używany w leasing w Auto ROSSO ?

Niższy koszt

Leasing samochodów używanych jest dużo tańszy i pozwala na uzyskanie niższych miesięcznych rat.
Z uwagi na szybką utratę wartości nowych samochodów, auta używane dostępne od ręki są tańsze nawet o 50%. Oznacza to, że Twoja firma może pozwolić sobie na oszczędności i zakup dużo lepszego auta, które podniesie jej prestiż.

Szybka decyzja

Nasze doświadczenie i współpraca z najlepszymi firmami gwarantują bardzo proste procedury i nie wymagają od Ciebie czasochłonnych przygotowań. Wniosek leasingowy oraz podstawowe dane o Twojej firmie to wszystko czego potrzebuje nasz doradca finansowy, aby uruchomić dla Ciebie i Twojej firmy leasing!

Lepsze wskaźniki Twojej firmy

Ponieważ leasing jest usługą, nie wpływa na powiększenie majątku Twojej działalności gospodarczej. Z perspektywy oceny kondycji firmy to bardzo korzystna sytuacja, a zdolność kredytowa staje się lepsza. Ocenę tę poprawia również lepszy wskaźnik zwrotu z majątku, ponieważ samochód go nie powiększa.

Optymalizacja kosztowa i podatkowa*

Cała rata leasingowa jest dla Twojej firmy kosztem, co obniża wysokość odprowadzanego podatku dochodowego. Rata leasingowa pozwala też na rozliczenie VAT-u w 50%, a nawet i w 100%. Wysokość ta zależna jest od deklaracji jaka została złożona, co do sposobu wykorzystania samochodu. Uwolnione w ten sposób środki finansowe można przeznaczyć na dalszą inwestycję w rozwój firmy. Warto wiedzieć, że przy zakupie samochodu poprzez leasing, pozostałe koszty, takie jak ubezpieczenie, również stają się dla Ciebie kosztem obniżającym podatek.

Sprawdzeni partnerzy

Współpracujemy z najlepszymi firmami o ugruntowanej od lat pozycji na rynku, które oferują najlepsze warunki leasingu. Nasze doświadczenie i sprawdzeni partnerzy biznesowi to dla Ciebie gwarancja pewnej i bezpiecznej transakcji.

Chcesz dowiedzieć się więcej o korzyściach wynikających z zakupu samochodu używanego w leasingu i co może zyskać Twoja firma?

Zadzwoń: tel: +48 510 366 770

Wszystkie oferty są przygotowane przez renomowane firmy leasingowe i banki. To podmioty, którym warto zaufać, jeśli jesteście zainteresowani korzystnym finansowaniem aut używanych lub nowych. Decydując się na współpracę z jednym z naszych partnerów w zakresie finansowana, możecie liczyć na transparentne warunki i brak ukrytych kosztów.

Kredyt samochodowy

Nie musisz rezygnować ze swoich marzeń o niezawodnym samochodzie i odkładać ich na później, skorzystaj z kredytu samochodowego i ciesz się radością z jazdy już teraz!

Kredyt samochodowy jest jednym z najbardziej popularnych i najprostszych rozwiązań przy zakupie samochodu używanego na raty. Sam wybierasz wysokość miesięcznej raty i okres kredytowania, a my dostosowujemy ofertę do Twoich wymagań!

Niezawodny samochód używany, to nie jedyna korzyść przy zakupie samochodu na kredyt w Auto ROSSO

Sprawdź co jeszcze zyskasz:

Oszczędność czasu

Zamiast marnować czas na zbieranie środków własnych na zakup auta, możesz kupić go na raty i korzystać z komfortowej jazdy już teraz.  Nie musisz męczyć się jeżdżąc środkami komunikacji miejskiej lub swoim starym samochodem, który zawodzi coraz częściej.

Oszczędność pieniędzy

Kredyt samochodowy jest tzw. kredytem celowym, na wybrany przez Ciebie samochód, dzięki czemu jest tańszy niż inne dostępne formy kredytowania. Decydując się za zakup auta na raty w kredycie samochodowym nie tylko zapłacisz dużo mniej, a także możesz znacznie obniżyć kwotę miesięcznej raty poprzez dłuższy okres kredytowania – nawet do 10 lat.

Szybka decyzja

W ciągu maksymalnie 60 minut, podczas jednej wizyty w Auto ROSSO, dostaniesz decyzję z wybranego przez siebie banku. Dzięki wieloletniej współpracy ze sprawdzonymi partnerami proces pozyskania i uruchomienia kredytu jest bardzo prosty i szybki, a lista wymaganych dokumentów ograniczona jest do minimum.

Twoja własność

Pomimo zakupu samochodu na kredyt, w dowodzie rejestracyjnym jesteś wpisany jako jedyny właściciel pojazdu! W zdecydowanej większości przypadków banki rezygnują ze ustanawiania zabezpieczenia w postaci wpisu do dowodu rejestracyjnego. Możesz codziennie komfortowo korzystać z zakupionego samochodu.

Elastyczność oferty

Wysokość raty, okres kredytowania, czy wysokość wkładu własnego zawsze dobierany jest do Twoich możliwości i oczekiwań. Dzięki doświadczeniu naszych doradców finansowych przedstawione rozwiązania zawsze w pełni odpowiadają Twoim indywidualnym potrzebom i oferują najlepsze warunki. Wybór jednej z ofert należy do Ciebie, a w czasie trwania kredytu możesz dowolnie modyfikować jego parametry – nadpłacać raty czy spłacać całość w dowolnym momencie.

Pamiętaj, że formą wkładu własnego może być Twój obecny samochód. Sprawdź nasze zasady -ODKUP AUT

Bezpieczeństwo

Zabezpieczeniem kredytu jest Twój nowy samochód, dzięki czemu kredyt samochodowy nigdy nie stanowi dodatkowego obciążenia Twojego budżetu. Nie jest też zagrożeniem dla Twojej rodziny, w przypadku nieszczęśliwych wydarzeń losowych. Dodatkowo dla pełnego komfortu możesz wykupić dodatkowo ubezpieczenie spłaty kredytu, które chroni w przypadku utraty pracy lub innych, nieszczęśliwych zdarzeń losowych. Wszystko oczywiście załatwisz w jednym miejscu u doradcy finansowego Auto ROSSO.

Sprawdzeni partnerzy

Auto ROSSO współpracuje ze sprawdzonymi bankami o ugruntowanej pozycji, które oferują najbardziej korzystne oferty na rynku. Pewni partnerzy, pomoc doświadczonych doradców i transparencja kosztów kredytu to dla Ciebie gwarancja bezpieczeństwa.

Masz pytania, chcesz poznać szczegóły zakupu samochodu używanego na kredyt?

Zadzwoń:  tel: +48 510 366 770

Zajmujemy się importem pojazdów używanych z UE, USA, JAPONI. Posiadamy bogate doświadczenie w doradztwie i sprzedaży
Kontakt
Szukaj
autorosso 2022. Wszelkie treści oraz obrazy są wyłączną własnością © Auto ROSSO Sp. z o.o.